Yazıcıoğlu Nakliyat (Hakkımızda)

Yazıcıoğlu Nakliyat (Hakkımızda)

Taşımacılık sektöründe, uzun yıllardır hizmet veren Yazıcıoğlu nakliyat sektördeki en önemli unsurlar olan, kaliteli hizmet, tecrübe, hız ve güven konusunda öncü olmaya ve evden eve nakliye alanında en iyi firma olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yazıcıoğlu Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe; güvenilir ve yenilikçi olmak, tercih edenler için çözüm ortağı olmayı sürdürebilmek, ülke pazarında sektör öncüsü olmak ve bunu sürdürebilmek, evden eve nakliyat alanında pazar dahilinde marka bilinirliğini artırmaktır.

Misyonumuz

Yazıcıoğlu Nakliyat olarak, büyüme politikamızı üzerine kurduğumuz; stratejimiz, hedeflerimiz ve etik anlamdaki değerlerimiz ile, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde ön planda tutarak, çevremiz, kanunlarımız ve tüm paydaşlarımız ile, saygı ve güven çerçevesinde çalışarak, müşterimizin yıllar boyunca tercih ettiği ve önerdiği en iyi taşımacılık firması olmaktır.

Kurumsal Çözümler

Taşımacılık ve nakliye sektörü başlığına dahil olan neredeyse her alanda hizmet veren firmamızda Yazıcıoğlu Nakliyat kurumsal çözümleri; Bireysel ve Kurumsal olarak iki temel başlıkta toplanmıştır.

  • Bireysel Taşımacılık Hizmetlerimiz; Sigortalı ve Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya, Parsiyel, Beyaz Eşya, Villa ve Yalı, Antika Eşya, Piyano, Evcil Hayvan, Çeyiz Eşyası Taşımacılıkları, Eşya Paketleme, Eşya Depolama, nakliye sektöründeki bireysel hizmetlerimiz olarak öne çıkmaktadır.
  • Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerimiz; Kurum, Ofis, İşyeri, Arşiv, Fuar, Askılı Tekstil, Müze, Sanat Eseri, Konsolosluk, Fabrika, Banka, Bankamatik, Para Kasası, Hastane, Üniversite, Okul ve Dershane Taşımacılıkları, Ambar Kargo ve Şehirler Arası Nakliyat, nakliye sektöründeki kurumsal hizmetlerimiz olarak öne çıkmaktadır.

Profesyonel Ekip

Profesyonellerin tercihi olan Yazıcıoğlu Nakliyat, ekonomik fiyatlarımız, hızlı ama kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız ile sektörde parlamaya devam ediyoruz. Tüm bu özelliklerimizi bize kazandıran, profesyonel yönetim ekibimiz ve profesyonel hizmet ekibimiz, özel olarak seçilmiş ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Kalite, güven, doğru ve hızlı hizmet, ancak alanında uzman ve profesyonel, aynı zamanda da etik ve insani değerlere bağlı personellerle gerçekleşebilir, gerçeğini hiçbir zaman unutmadan ülkemize hizmet vermeye devam ediyoruz. En iyi nakliye firmaları listesi Yazıcıoğlu Nakliyat ile şekillenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.