Yasak Elma 89. Bölüm Özeti – 90. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

14.12.2020
1.129
Yasak Elma 89. Bölüm Özeti – 90. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Bu akşam 20:00’de Yasak Elma 89. yeni bölümü yayınlanacağı için izleyicileri tarafında sabırsızlıkla bekleniyor. Yasak Elma’da bu akşam neler olacak? Yasak Elma 90. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni bölüm fragmanının akşam diziden sonra yayınlanacağı beklenirken Yasak Elma’da bu akşam neler olacak? Yasak Elma 89. Bölüm Özeti hakkında bilgi verelim.

Yasak Elma 89. Yeni Bölümde Neler Olacak?

Geçtiğimiz bölümde Yıldız kendini Çağatay’ın gözünde aklamaya çalışmış ve Hasan Ali’yi oğluyla barıştırarak artı puan almayı düşünmüş ve Çağatay’la babasını bir araya getirerek göze girmeyi başarmıştı. Fakat Çağatay’ın ciddi bir ilişki istememesi yüzünden Yıldız geri adım atmıştı.

Şahika ise Meri yanına çekemeyeceğini anladığı için ona tuzak kurmuş ve Hasan Ali’nin Meri şirketten uzaklaştırmasına neden olmuştur. Mert ise Ender’den hisse karşılığı yardım istemiş ve Ender Mert’in aklanması için uğraşmaya başlamıştı. Ender Şahika’nın adamını kovacağını öğrenmiş ve bunu ona söyleyerek Şahika’dan intikam için gerçekleri Hasan Ali’ye söylemesi karşılığı para teklif etmişti. Hasan Ali’nin gerçekleri öğrenmesiyle Mert aklanmış ve şirkete geri dönmüştü.

Peki Yasak Elma 89. Bölümde bu akşam neler olacak sorusuna gelelim. Yıldız sonunda Çağatay’ın gönlüne girmeyi başarır ve Çağatay’la ilişkisini başlatır. Yıldız’ın Çağatay’la birlikte olması Feride’nin canını sıkar ve Yıldız’la Çağatay’ı birbirinden ayırmak için bulduğu plan herkesi şaşkına çevirecektir.

Peki Yasak Elma 90. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragmanın yayınlandığında burada yayınlayacağız.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.