Uyurgezerlerin Başlarına Gelen Tuhaf Olaylar

06.03.2018
1.820
Uyurgezerlerin Başlarına Gelen Tuhaf Olaylar

 

Uyurgezerlik uyku halinde iken günlük hayattaki tüm aktivitelerin yapılmasını ifade eder. Hal böyle olunca Uyurgezer insanların uykuda yaptığı şeyler herkesi şaşkına çevirmektedir. İşte size bir kaç ilginç örnek…

Aile Katili

2000 yılında yaşanan olayda 23 yaşındaki uyurgezer Ken Parks gece uykuda iken arabasına atlayarak kayınpederinin evine gidiyor. Kayınpederini boğarak, kayınvalidesini ise bıçakla öldürüyor. Tuhaf olansa gencin tüm bunlardan sonra polise giderek birini öldürdüğünden şüphelendiği yönünde ifade vermesidir. Yapılan tüm araştırma ve çalışmalar sonunda genç suçsuz bulundu.

Pencereden Atlamak

2004 yılındaki olayda ise bir genç uykuda iken kendisini 4. kattan aşağı atıyor. Bacak ve omzu kırılan genç uykuya devam ediyor ve düştükten sonra kalkıp yürüyor. Olanlar ise sonradan anlaşılıyor.

Vincin Üzerinde İntihar

Gecenin bir vakti polisi arayan vatandaş vincin yaklaşık 40 metrelik tepesine bir genç kızın çıktığını ve intihar etmek üzere olduğunu ihbar ediyor. Gelen itfaiye vincin tepesine tırmanıyor ve 15 yaşındaki kızın tüm kalabalık ve siren seslerine rağmen uyduğunu görüyor. Kızı uyandırmaları halinde aşağı düşmesinden korkan itfaiye ekipleri, aileye haber veriyor ve kızı ailesi uyandırıyor.

Aldatan Uyurgezer

Bir adam iki ay boyunca evde kullanılmış prezervatif bulunca eşinden şüpheleniyor. Gece uyanıp karısını yanında görmeyen adam aramaya başlayınca karısını yabancı bir eşle ilişki halinde yakalıyor. Meğer uyurgezer kadın geceleri sokağa çıkınca yabancı erkeklerle birlikte oluyormuş ancak hiç bir şey hatırlamıyormuş.

Uyurgezer Müzisyen

New Yorklu Dion McGregor bir uyurgezer ve uykusundan oldukça başarılı besteler yapıyor. 1960’larda yaşanan olayda durumu oda arkadaşı fark ediyor. Bu şarkılar ‘The Dream World of Dion McGregor albümü ile piyasaya çıkıyor. Uykuda yetenekleri keşfetmek de mümkün görülüyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.