Uygın Fiyata Modern E- Ticaret Sitesi

17.10.2020
661
Uygın Fiyata Modern E- Ticaret Sitesi

E- ticaret siteleri internet alışverişin nabzını tutarken, tüketiciler kaliteli ve güvenilir siteleri tercih etmektedir.

Bir e- ticaret sitesinin kaliteli ve donanımlı olması firmanın başarısını doğrudan etkilemektedir. Firma hedeflerine en uygun e- ticaret siteleri kaliteli ve donanımlı olarak tasarlanmış profesyonel e-ticaret siteleri olmaktadır. Bu nedenle e-ticaret sitesi tasarı hizmetleri önem kazanmış ve profesyonel olarak hizmet almak şart olmuştur. E-ticaret sitelerinde birçok özellik bulunmak zorundadır. Kullanım kolaylığı, ziyaretçi odaklı tasarım, teknik alt yapıda sağlamlık, hedef kitleye uygun tasarım, arama motoru kriterlerine uygun tasarımı olan e-ticaret siteleri öne geçerek kazançlarını arttırmaktadır. xxx Bilişim olarak e- ticaret tasarımı konusunda uzman bir firmayız. Müşterilerimize çeşitli avantajlar ile e- ticaret site tasarım hizmeti vermekteyiz.

E-Ticaret Sitesi Kampanya ve Paketler

E-Ticaret sitesi tasarım hizmetimizde çok avantajlı kampanyalar ve paketler sunmaktayız. Firma olarak e- ticaret paketleri konusunda en uygun fiyatları ve en kaliteli hizmeti bir arada sunmaktayız. Kampanyalarımızda bulunan paketler her ihtiyaca ve isteğe uygun paketler olarak avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Paket seçeneklerimiz arasında başlangıç e- ticaret paketi, orta e- ticaret paketi, profesyonel e-ticaret paketi, ex- profesyonel e-ticaret paketleri bulunmaktadır. Paketlerimizde bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm donanım ve tasarım hizmeti bulunmaktadır. Firma hedeflerine uygun olarak tasarlanmış olan e- ticaret siteleri ile internette en çok tercih edilen firmalar arasında yer almak mümkündür. Bu nedenle profesyonel olarak hazırlanmış e-ticaret paketlerimizden yararlanarak kısa sürede yükselişe geçebilirsiniz.

Starter E- Ticaret Paketi

Standart kurulum + tema, Gelişmiş Seo Modülü,Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, Canlı destek sistemi, Teknik destek özelikleri ie 150 TL fiyatla sunulmaktadır.

Medium E- Ticaret Paketi

Standart kurulum + tema, Gelişmiş SEO Modülü, Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ile 250 TL Fiyata sunulmaktadır.

Professionel E- Ticaret Paketi

Standart kurulum + Premium tema, Gelişmiş Seo Modülü, Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ve edit ile 600 TL Fiyat ile sunulmaktadır.

 Ex-Professionel E- Ticaret Paketi

Standart kurulum + Özel tasarım tema, Gelişmiş Seo Modülü, Gelişmiş kargo takip, Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ve edit ile 1100 TL fiyat ile sunulmaktadır.

E- Ticaret Siteleri Nasıl Etkili Olur?

E- Ticaret sitelerinin etkili olması için profesyonel tasarım ve donanım hizmeti alınması gerekmektedir. Arama motoru kriterlerine uygun, ziyaretçi odaklı, kullanışlı e- ticaret siteleri profesyonel olarak firma hedeflerine uygun tasarlanmaktadır. E- ticaret sitelerinin etkili olması için hedef kitleye yönelik teknik ve görsel özelliklerde olması gerekmektedir. Tüketicilerin güven duyacağı kalitede ve standartlarda olması gerekmektedir. Kullanım açısından kolay olmalı, ürün tanıtımı ve satın alma seçenekleri kolay ve rahat olmalıdır. Firmaların iş sektörlerinde öne çıkmaları için e- ticaret sitelerinin sektör ve hedef kitleye uygun olması ve farklı olması gerekir. Aynı sektördeki firmalardan ayrılan özellikleri ile özgün siteler olmaları ziyaretçi sayısının artmasına ve müşteri potansiyelinin büyümesine neden olacaktır.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.