Tozkoparan İskender 1. Bölüm Özeti

02.01.2021
1.593
Tozkoparan İskender 1. Bölüm Özeti

TRT 1 ekranları yeni bir dizisini izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Merakla beklenmekte olan dizinin ilk bölümü 2 Ocak 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

TRT 1, yeni bir projesini izleyicisi ile buluşturacağını açıkladığı günden beridir Tozkoparan İskender 2. bölüm fragmanı yayında mı sorusu akıllarda yer edinmişti. Bugüne kadar pek çok ölümsüz eseri Türk televizyon tarihine kazandırmayı alışkanlık haline getirmiş olan TRT 1, şimdi de yeni bir proje ile akıllara kazınmak ve izleyicinin gönlüne taht kurmak amacında.

Yeni yılın ilk günlerinde izleyicisine oldukça hoş bir yeni yıl hediyesi vermeyi amaçlayan TRT 1, tarihi bir karakteri hikayeleştiren bir diziyi ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Tozkoparan İskender 1. bölümün yayınlanmasına sayılı saatler kala, yapım şirketi daha fazla izleyicileri bekletmemek adına Tozkoparan İskender 1. bölüm fragmanını yayınladı.

İlk fragmanları ile büyük bir merak, ilgi ve heyecan oluşturan Tozkoparan İskender dizisinin önemli bir kadrosu bulunmakta. Yapım şirketi ve yönetmeni de önemli başarılar imza atmış isimler.

Tarihi bir karakteri gün yüzüne çıkartmaya hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu ile oldukça tanıdık. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir gibi isimler dizinin başrol oyuncularını oluşturuyor.

Fragmanda yer alan sahneler şimdiden izleyicinin ilgisini çekmiş durumda. Tozkoparan İskender 1. bölüm fragmanı fragmanı ile pek çok kesimin ve otoritenin dikkatini çekmeyi başardı. Bakalım Tozkoparan İskender bu akşam neler olacak?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.