Tövbeler Olsun 20. Bölüm Özeti – 21. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

03.01.2021
1.552
Tövbeler Olsun 20. Bölüm Özeti – 21. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

TRT 1 kanalının en çok beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Tövbeler Olsun, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Peki, Tövbeler Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı yayında mı, geçen hafta neler oldu?

Ekranlara geldiği ilk bölümden beridir her hafta pazar günü takipçilerini TRT 1 karşısına kilitlemeyi başaran Tövbeler olsun 21. bölüm fragmanı yayında mı sorusu geçtiğimiz hafta yayınlanan nefes kesen bölümden bugüne kadar izleyicinin heyecanla beklediği konular arasında yer almaktaydı. İlgi ile beklenen Tövbeler Olsun dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Senaristliğini Hasan Kaçan’ın yaptığı dizinin 9 Ağustos 2020 tarihinde ilk bölümü yayınlanmıştı. Milimsanat imzalı dizinin ana kadrosunda Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can gibi Türk televizyonculuğunun çok önemli isimleri mevcut iken yönetmenlik koltuğunda Serdar Akar var.

3 Ocak Pazar günü izleyici kitlesi ile buluşmaya hazırlanan Tövbeler Olsun dizisinin geçtiğimiz hafta ekrana gelmiş olan bölümü sevenlerini oldukça memnun etmişti. Peki, geçen hafta yayınlanan Tövbeler Olsun geçen hafta özetinde neler olmuştu?

Namzet Osman ile komşu olur. Husumet artınca Buğra daha da zorlanmaktadır. En sonunda bir seçim yapacaktır. Öte yandan Namzet’in gizli planları vardır. Anıl’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümü fazlaca beğenilmişti. Bakalım dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde Tövbeler Olsun bu akşam neler olacak?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.