Temiz Evim – Ankara’daki En Temiz Ev Sizinki Olsun!

Temiz Evim – Ankara’daki En Temiz Ev Sizinki Olsun!

Günümüz zamana karşı yarış şeklinde yaşanan hayat koşturmacasında, kendimizi bulduğumuz, huzur bulduğumuz, ailemizle ve sevdiklerimizle olduğumuz, yaşadığımız, uyuduğumuz, yemek yediğimiz yer olan evimizin, temiz olması en olmazsa olmazdır. Temiz Evim Ankara temizlik firmaları arasında profesyonel ekibi, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ihtiyacı olanlara hizmet vermektedir.

Temiz Evim’de Sistem Nasıl Çalışıyor?

Ankara’daki en temiz ev sizinki olsun! sloganı ile yola çıkan firma ile çalışma sistemi de oldukça kolay işlemektedir. 3 Adımda hizmet mantığı dahilinde, ilk adım online olarak web sitesi veya uygulama üzerinden rezervasyon yapmaktır. İkinci adım da; sizlerin güveni için sigortalı bir çalışma olduğunu içeren bir hizmet sözleşmesi yani sigortalama işlemi gerçekleşir. Son adım ise hizmet gününü belirleyip hizmeti alması ve bunun keyfini çıkarması olacaktır. Görüldüğü gibi Temiz Evim çalışma sistemi oldukça basit ve kolay bir şekilde işlemektedir.

Neden Temiz Evim İle Çalışmalıyım?

Profesyonel ev ve ofis temizliği konusunda en iyi Ankara temizlik firmaları arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran Temiz Evim firmasının özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Kurum çalışanlarının her biri konu ile ilgili eğitimler almaktadır ve evinizde bulundukları her an yasal gereklilikler dahilinde kontrol altındadır. Hizmetin verimliliği, kontrolü, takibi aktif olarak yapılmaktadır.
  • Temizlik için gerekli malzemeleri almakla uğraşmanıza gerek yoktur. Kurum olarak tüm malzemelerin tedariki ile hizmet adeta paket olarak verilmektedir.
  • Tüm firma çalışanları konu ile ilgili profesyonel olmalarının yanı sıra, eğitimler ile desteklenmekte ve de tüm sicilleri incelenerek işe alınmaktadır.
  • Firmanın en temel amacı güleryüzlü hizmet ve % 100 müşteri memnuniyetidir. Memnuniyetsizlik durumunda telafi hizmeti de verilmektedir.
  • Eve verilebilecek hasar ihtimaline karşın sigortalama işlemi de yapılmaktadır.

Ankara Temizlik Firmaları Arasında Doğru Seçim: Temiz Evim

Ev ve ofis temizliği, mobilya temizliği, su deposu temizliği, inşaat ardından ev temizliği, boş ev temizliği, gibi birçok konuda hizmet verene Temiz Evim firması Ankara temizlik firmaları en iyi seçenek olarak öne çıkmaktadır. Temiz Evim firması; Ankara’da Çankaya, Mamak, Keçiören, Yeni Mahalle, Eryaman, Etimesgut, Gölbaşı, Sincan başta olmak üzere, tüm ilçelerde aktif olarak hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.