Sıradışı İç Çamaşırları Feylingerie’de

06.03.2018
2.149
Sıradışı İç Çamaşırları Feylingerie’de

 

Seksi, gizemli ve sıra dışı modelleri ile Feylingerie marka iç çamaşır modelleri ile pek çok kadının tercih ettiği bir marka haline geldi. Sürekli aynı model iç çamaşırlarından sıkıldıysanız, iç çamaşırlarınıza yeni modeller katmak istiyorsanız bu markanın modellerine göz atmanızı öneririz.

FeyLingerie’nin Hikayesi

1992 doğumlu iki genç kadının girişimi ile hayata getirilen markanın sahiplerinden Buse Topsakal Milano ve Newyork’ta; Hazal Zeynep Altunal ise Londra ve Lyon’da yaşayıp eğitim aldılar. Bu iki kişinin imzasını taşıyan kadınsı ve mistik enerjiye sahip iç çamaşırları modelleri tarzına yeni bir soluk getirmek ve gizemli bir hava katmak isteyen kadınlara hitap ediyor.

FeyLingerie’nin Anlamı

Feylingerie markasının ismi sıra dışı, gizemli, değişken, alışılmadık, geleneksel olmayan anlamına gelen fey kelimesinden geliyor. Böylelikle ortaya çıkardıkları koleksiyonlar hakkında isminden yola çıkarak bile tahmin yürütebilmeniz mümkün olan markanın modelleri kullanan kadınlar tarafından vahşi, gizemli ve seksi unvanlarını alıyorlar.

FenLingerie’nin Çiçeksi ve Dişi Modelleri

Markanın ürünlerinin tamamına yakını tül ve dantelden oluşan seksi, özgün ve zarif iç çamaşırlarından oluşmakta. Ürünlerin kullanışlı ve rahat olmasına özen gösteren iç çamaşırı tasarımı marka ürünleri Türkiye’de üretiliyor. Markanın ürünleri doğada nadir olarak bulunan 4 farklı çiçek türünden ilham alınarak oluşturulmuş. Bu çiçekler şu şekilde:

  • Siyah Zambak
  • Beyaz Nilüfer
  • Vahşi Mor Papatya
  • Siyah Orkide

Bu çiçek türlerinden esinlenerek hazırlanan modeller, dişiliğin doğadan gelen gücünü ve gizemini yansıtıyor. Markanın iç çamaşırı takımı açısından oldukça zengin ve herkese hitap eden kullanışlı ve seksi modellere yer vermektedir. Aynı zamanda beden olumlama ilkesi altında hareket eden marka, her bedenden her kadının güzel olduğunu ve kadınlığını yaşamanın hakkı olduğunu gösteren seksi ve kadın doğasını yansıtan modellere yer vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.