Pursaklar Belediye Binası İnşaatına Tam Gaz Devam

06.03.2018
1.708
Pursaklar Belediye Binası İnşaatına Tam Gaz Devam

 

Vatandaşlara kolaylık sunmak için belediyenin tüm birimlerini bir araya toplayacak Pursaklar Belediyesi Hizmet Binası tamamlanıyor.

Belediye Binası Tamamlanıyor

Pursaklar Belediyesi vatandaşına kolaylık sağlamak için oldukça önemli bir projeye imza atıyor. Ankara Pursaklar Belediyesi hizmet birimleri, farklı yerlerde bulunmaktadır. Bu durum da çoğu zaman vatandaşı zor durumda bırakır. Belediye de bu zorluğu ortadan kaldırmak için yeni bir belediye binası inşaatına başlamıştır. Yapılan yeni belediye binasının amacı, belediyen tüm birimlerinin bir arada bulunmasıdır. Bu sayede de vatandaşın, belediye ile olan işlerinde büyük kolaylık sağlanır.

2018 Aralık Ayında Tamamlanacağı Belirtiliyor

Pursaklar Belediyesi her geçen gün büyüme içerisinde yer alır. Bu büyüme sonucunda da vatandaşların hizmet binasına ihtiyacı oluşur. İlk kez 2016 yılında Belediye Hizmet Binası inşaatı başlamıştır. Yaklaşık olarak 7 bin 500 metre kare alan üzerine yapılacak hizmet binası, İller Bankası kredisi ile hayata aktarılır.

2016 yılında başlanılan Belediye hizmet binasının 2018 Aralık ayında tamamlanacağı ifade edildi. 10 katlı bir bina olarak inşa edilen Hizmet binası, vatandaşların pek çok ihtiyacını karşılamada kolaylık sağlar.

Pursaklar Belediyesi hizmet binası içerisinde 160 kişilik konferans salonu, 200 kişilik yemekhane, 50 araç büyüklüğünde kapalı, 150 ağaç büyüklüğünde de açık otopark bulunur. Belediye hizmet binası sayesinde Pursaklar halkının büyük ihtiyacı çözüme ulaşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.