Payitaht Abdülhamid 131. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 25 Aralık Yeni Bölüm

11.12.2020
1.005
Payitaht Abdülhamid 131. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 25 Aralık Yeni Bölüm

TRT 1 ekranlarının Cuma günleri kitleleri ekran başına toplayan Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamit 129. Bölümüyle soluksuz izlenecek dizinin yeni bölüm fragmanları merak ediliyor.

Henüz bu akşam 129. Bölüm yayınlanacak ve yayın sonrası 130. Bölüm fragmanı yayınlanacak olmasına rağmen izleyiciler Payitaht Abdulhamid 131. Bölüm fragmanı yayınlandı mı diye arama yapıyorlar.

Osmanlı döneminin son yıllarını konu alan dizide Abdülhamid Han’ın hem devlet içindeki hainlerle hem de masonlarla mücadelesini konu alan film her cuma akşamı soluksuz takip ediliyor.

Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Dizide Neler Oldu?

Abdülhamit hain paşayı bulmak için çaba sarf etmektedir. Bunun için yeni bir tertip geliştirerek Manyas’ı zindana atar. Sultan Manyas’ı zindandan kim kurtarma hamlesine girişecek diye beklemeye başlar.

Öte yandan Asaf ölmüştür ve Eşref Aziz ve arkadaşları Karekin’den intikam almanın yeminini etmişler ve peşine düşmüşlerdir.

Bidar sultan yaptığı hatanın sonucunda vijdanıyla muhakeme eder ve kendinin affedilmez bir hata yaptığını düşünerek kendi cezasını kendi verir ve Bursa’ya sürgüne gitmeyi kafasına koymuştur. Kızı Naime sultan ne kadar uğraşsa da annesini bu kararından vazgeçiremez. Babasıyla da görüşür ve annesinin kararından dönmesi için Abdulhamid’e ricada bulunur ama Abdulhamid Naime sultanın kendine karşı hata yapsaydı affedebileceğini ama devlete karşı bir hata yaptığı için kendisinin onu affetmesinin mümkün olmadığını söyler. Bider sultan saraydan ayrılırken Abdulhamid’in saadetini düşündüğü için bir hamle gerçekleştirir ki bu sarayda taşları yerinden oynatır. Bundan sonra Abdulhamid için yeni dönem başlamıştır.

Payitaht Abdulhamid 130. Bölüm fragmanı yayınlandığında buradan duyuracağız. Fragmandaki özeti geçtikten sonra Payitaht Abdulhamid 131 bölüm fragmanı yayınlandı mı diye araştırma yapanlar için fragmanı bekleyeceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.