Online Terapi İle Sorunlarınızla Baş Edebilirsiniz

Online Terapi İle Sorunlarınızla Baş Edebilirsiniz

Tamamen alanında uzman psikolog ve psikiyatristlerimiz ile sunduğumuz online terapi hizmetleri ile sizler de sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Önceleri terapiler, çekinilen ve korkulan bir alan olarak görülmekteydi. Kişiler çevrem ne der korkusu ile bu şekilde bilimsel yaklaşımlardan uzak dururlardı. Fakat artık online olarak sunulan hizmetler ile tüm bunlar geride kaldı.

Alanında uzman ve çalıştığı danışanları ile pek çok olumlu sonuç almış psikolog ve psikiyatristlerimiz ile online platformlar aracılığı ile görüşerek hayatınızda kötü anılara sebebiyet veren sorunlarınızdan, çeşitli ruhsal rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Online Psikolog Hizmeti

Firmamız dört senelik lisans eğitimini tamamlamış online psikologlar ile hizmet sunmaktadır. Bizler bu kapsamda referans olarak danışan değerlendirmelerini baz almaktayız. Tüm psikologlarımızın danışan değerlendirmeleri oldukça yüksek memnuniyet çerçevesindedir.

Bu anlamda ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetini sizlere uygun olduğunuz psikoloğumuzu seçerek talep edebilirsiniz.

Sitemiz içeriğinde yer alan ve psikologlarımızın uzmanlık alanlarını gösteren tabloları inceleyerek, size yararı en fazla dokunacak olan psikoloğumuzu seçebilir, evinizin konforunda kimseye bir açıklama yapmadan sakin ve kaliteli bir şekilde psikolog hizmeti alabilirsiniz.

Online Psikiyatrist Hizmeti

Psikologlarımızın uyguladığı terapilerin yanında ilaç tedavisi önerdikleri durumlarda da online psikiyatrist hizmetimiz devreye girmektedir. Yine doktorunuzun önerisi ile eğer ilaç kullanmanız gerekiyorsa alanında uzman psikiyatristlerimiz ile ekstra görüşmelere gerçekleştirerek sorunlarınızın çözülmesi için bir adım daha atabilirsiniz.

Neden Online Terapi?

Bizler bu platformu kurarken, terapi hizmetine ihtiyacı olan ama çeşitli nedenler ile ulaşamayan danışanları göz önüne aldık.  Danışanlarımızın terapiye uzak kalmadaki en sık öne sürükleri nedenler de yüksek ücret, evden çıkma ile ilgili sorun yaşama, zaman ile ilgili sorunlar, bakımın üstlenildiği kişilerin varlığı gibi şeyler olmakta.

Bu anlamda bizler de alanında uzman psikolog ve psikiyatristlerimizi bu platformda bir araya getirerek sizler için ortak çözümler sunuyoruz.

Unutmayın ki, sorun ne olursa olsun asla yalnız değilsiniz. Platformumuz üzerinden dilediğiniz uzmandan yardım talep edebilir ve online terapi ile bugüne kadar sürdürmek zorunda kaldığınız sorunlarınızla vedalaşabilirsiniz. Kurduğumuz bu platform sadece sizler için var…

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.