Narecza Vücut Nemlendirici

Narecza Vücut Nemlendirici

Cilt bakımı ve dermokozmetik alanında fark yaratan Narecza,  onarıcı formüllere sahip ürünlerle markalar içeriyor. Vücut nemlendirici seçeneklerini siz de deneyebilirsiniz.

Narecza vücut nemlendirici kremler, losyonlarla günlük yaşamda cilt sağlığını destekleyen çözümler hedeflemektedir. Günlük veya haftalık bakım rutininizde gözeneklere iyi gelen nemlendirici çeşitleri genç görünümü uzatacaktır. Cildinizin nem ve sıkılık dengesi temiz gözeneklerle sağlanır. Aradığınız ürünü size özel Narecza adresi üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Caudalie Vinotherapist Hyaluronik Vücut Losyonu 

Hyaluronik asit cildin en önemli ihtiyaçlarından birini karşılayarak nemin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Kalıcı vücut losyonu arayışınıza Caudalie Vinotherapist Hyaluronik Vücut Losyonu ile yanıt bulabilirsiniz. Asma özünden gelen yoğun nem ve leke çıkarma etkisiyle çok yönlü şekilde fayda sağlayacaktır.

Biyoteknoloji ile hazırlanan vücut losyonu yoğun nemlendirici etkiye sahiptir. Aydınlık bir cilt görünümü yanında yumuşak bir hissiyat da sağlar. Ferahlatıcı güzel kokan vücut losyonu organik shea yağı ve polifenol barındırır. Dış etkenlere bağlı cilt hasarlarını engelleyen antioksidan bileşenler bulunur. Caudalie Vinotherapist Vücut Losyonu uygulanırken duş sonralarını değerlendirebilirsiniz.

Narecza Vücut Nemlendirici

Bepanthol Sensi Daily Vücut Kremi 

Onarıcı bakım kremi markalarından Bepanthol, vücudun tümüne odaklanan bir formül sunuyor. Atopik ciltleri hedef alan Bepanthol Sensi Daily Vücut Kremi bebekler dahil her yaş grubuna uygundur.

Atopik cilt kuruluğa bağlı hasar gören veya tahrişe meyilli kızarık duruma işaret eder. Bepanthol® Sensidaily serisine ait vücut kremi prebiyotikli olmasıyla fark yaratacaktır. Cilt bariyerinin destekleyicisi özel bir formüle sahiptir. Tekrar eden kaşıntılı durumların engellenmesini sağlar. İlk andan itibaren cildi yatıştırarak rahatlatır. Vitamin ve gliserinlerle cildin güçlenmesinde etkilidir.

Vücut Kremi Fiyatları

Markalara ve ürün içeriklerine göre vücut kremi fiyatları değişebilmektedir. Ortalama fiyatlara bakıldığında 150-900 TL arasında bakım kremi seçeneklerini görebilirsiniz.

Vücut Losyonu Hangi Bölgelere Sürülür?

Yüz haricinde eller, ayak ve gövde kısmınızda vücut losyonu ürünlerini kullanabilirsiniz. Yüz bölgesinde uygulanmaması önemlidir, çünkü cildin yüzü en hassas deriye sahip alandır.

Vücut Losyonu & Güneş Kremi Farkı Nedir?

Güneş kremi ve vücut losyonu UV koruması bakımından farklar barındırmaktadır.  Losyon ve güneş koruyucu etki bir arada da olabileceğinden aradığınız özelliklere göre bir ürün seçebilirsiniz. Güneş koruma özellikli vücut losyonu alırken Narecza ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.