Minyon Kadınlar İçin Stil Önerileri

06.03.2018
2.662
Minyon Kadınlar İçin Stil Önerileri

Daima şık görünmek için minyon kadınlar için stil önerileri makalemizde minyon kadınların nasıl giyinmesi gerektiği hakkında ipuçları verdik.

Desen Seçimine Dikkat Edilmeli

Karışık desenler ve iri yapılı desenler yerine daha sade kıyafetler ve mümkün olduğunca iki renkli kombinler sağlanmalıdır. Eğer yoğun desenli bir kıyafet tercih edilecekse küçük desenlerin yer aldığı kıyafet seçimi sağlanmalıdır. Yatay çizgiler yerine dikey çizgiler tercih edilmelidir. Çünkü yatay çizgiler vücudu enine uzatmasından dolayı zaten minyon olan vücudun daha da küçük görünmesine neden olunur. Dikey çizgili kıyafetler ise minyon vücutları daha uzun gösterir.

Minyon Kadınlar İçin Aksesuar Seçimi

aksesuar seçiminde tercih yapılırken yine minyon kadınlar nasıl giyinmeli konusu öne çıkıyor. Vücutla daha uygun olması açısından iri parçalardan uzak durulmalı ve büyük çantaların tercih edilmemesi gerekiyor. Daha küçük çantalar, çapraz çantalar veya sırt çantaları tercih edilebilir. Genel olarak minimalist bir tarz ile aksesuar seçimi yapılmalıdır. İnce bel kemerleri aksesuar seçiminde yine izlenmesi gereken bir örnektir.

Pantolon Boyuna Dikkat

Bilek hizasında biten pantolonlar minyon bayanın daha kısa görünmesine neden olacağından pantolon paçası daha uzun olmalıdır. Ayak bileğinin bir tık altında biten pantolonlar tercih edilmelidir. İspanyol paça pantolonlar minyon hanımların daha uzun görünmesini sağlıyor.

V Yakalı Kıyafetler Tercih Edilmeli

Yuvarlak yaka ve boğazlı kıyafetler yerine V yakalı kıyafetlerin tercih edilmesi sağlanmalıdır. Derin göğüs dekolteleri tercih edilerek boyun kısalığına olan dikkatler dekolteye yönlendiriliyor.

Ayakkabı Seçimi

Kıyafet seçimlerinden sonra ayakkabı seçiminde nelere dikkat edilmeli konusu ile ilgili olarak bilinmesi gereken bileği açıkta bırakan topuklu ayakkabıların tercih edilmesi gerektiğidir. Bilekten bağlamalı ayakkabılar seçilmemelidir. Çünkü bacak boyunu kesmesi nedeni ile boyun daha kısa gözükmesine neden olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.