Metin2 Ban Kaldırma Hilesi

22.10.2020
3.371
Metin2 Ban Kaldırma Hilesi

Metin2 oyunu ve pvp serverlar hakkında bilinmesi gereken öncelikli olarak Metin2 ban kaldırma için dikkatli şekilde işlemler yapılması gereklidir.

Metin2 hile yaptığınız durumda Pvp server ve oyun içerisinde bulunan GM’ler sizleri banlamaktadır. GM dediğimiz kısaltma bu tip oyunlarda oyun içerisinde bulunan yöneticidir. Game Manager kelimelerinin kısaltması olarak GM denilmektedir.

Bu tarz sıkıntılarla karşı karşıya kaldığınız durumda, yapmanız gereken her şeyi adım adım bu yazımızda sizlere anlatacağız. Bu durumda bundan sonra ban yemek sizler için herhangi bir sıkıntı olmayacak. Şimdi öncelikle basit şekilde anlatmaya başlayalım.

Metin2 Ban Kurtarma Hile Nasıl Yapılır?

Öncelikle bazıları için bu işlemin de sıkıntı çıkardığı söylense de bir süre banlanma kurtardıktan sonra sakin giderse bir sıkıntı olmaz. İşlemlere geçelim hemen. Öncelikle yan char açarak bir arkadaş bulmanız gerekecek. Bu arkadaş, istediğiniz miktarda yang olabilmesi lazım. Ban yemiş olan e-mail hesabınızla yeni bir hesap açılışı yapmanız gerekiyor. Sonrasında bu kurmuş olduğunuz sistemde, değersiz bir item kurarak beklemeniz gerekiyor. Arkadaşınız iteminizi çekmeniz gerekiyor. Bundan sonra sistem 7 günlük ban yiyecektir. Ama sisteminiz açılacak Metin2 ban kurtarma hilesi bu şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Yalnız ban kalktığı zaman, hemen itemlerinizi boşaltmanız gerekiyor. Böylece aynı şekilde sistem devam etmiş olacaktır.

Metin2 Ban Kurtarma Programlı

Metin2 pvp serverlarında oyun oynuyor ve programlı müdahale nedeniyle herhangi bir şekilde ban yiyebiliyorsunuz. Bunun için programı indirdikten sonra hemen programı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Sonrasında hemen sistem içerisine, giriş yapıyorsunuz. Bu işlemi yaparken, oyun giriş ID’nizi giriyorsunuz. İşlemler bu şekilde devam ederken, Metin2 ban kaldırma 2020 denildiğinde en çok kullanılan program sisteminde ban kaldırmak için bundan sonra yapmanız gereken UN-BAN seçeneğini seçmek olacaktır. Bundan sonra banlanmış olan hesabınız iptal olacak daha doğru tabirle hesabınızın banı iptal olacak ve sisteminizi daha rahat bir şekilde yapma fırsatınız olacaktır. Sizler de bu işlemi yaparken, bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan biri de sisteme kayıt tarihinizin 2009 ila 2011 arasında olması çok önemlidir. Çünkü, aksi durumlarda bütün banlar kaldırılmayabilir. Buna dikkat etmek gerekir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.