Lip Bubbly Online

23.03.2018
2.365
Lip Bubbly Online

En moda ruj renklerinin başında gelem mat renkleri bir de Lipbubbly rujlarından deneyiniz! Lipbubbly likit rujlar gibi sürülen mat renkli rujlardır. Etkisini 24 saat koruyabilme özelliğine sahiptir. Tanıtım fiyatları ile sitemizde ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor.

İndirimli fiyatlarla sitemizden sahip olabileceğiniz Lipbubbly rujlarının kalitesini deneyerek görmek için sipariş adedinizi oluşturabilir en kısa sürede siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. 1 ürün için kargı bedeli ödenmesi gerekiyor iken birden fazla ürün siparişlerinizde kargo bedeli ödemek zorunda kalmadan markanın kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Ürün siparişi oluştururken birden fazla sipariş vermek istiyor ve renklerinin birbirinden farklı veya hepsinin de aynı olmasını istiyorsanız ürünlerin renklerini tarafımıza bildirmeniz gerekecektir. Örneğin: 3 ürün almak isteyebilirsiniz. Bu üç ürününde aynı renklerden oluşmasını isteyebilir veya 2 ürünün aynı renk diğer bir ürünün farklı renk olmasını isteyebilirsiniz.

Lipbubbly

Lipbubbly Nasıl Kullanılır?

Lipbubbly kullanımı ekstra işlem gerektirmez. Çatlak dudak üzerinde bile mükemmel bir dolgunluk ve doğal bir görünüm elde edilmesine son derece yardımcıdır. Dudaklarınızda bulunan çatlakları Lipbubbly kullanımı ile doldurabilir ve bu rujun dudak çatlaklarınız üzerinde kapatıcı etkisini görebilirsiniz.

Daha önce ruj sürme deneyiminde bulunmuş iseniz Lipbubbly rujlarını denerken de rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Likit rujlar gibi sürülebilen bu ruju dudak şekliniz dahilinde miktarını kendinize göre ayarlayarak sürünüz. Bir pamuk yardımı veya peçete ile dudak çizginizden taşan kısımları ince bir çizgi dahilinde temizlemelisiniz.

Eğer ince dudaklara sahip iseniz ekstradan kullanacağınız dudak kalemi ile dudaklarınızın kendinden dolgunmuş gibi görünmesine Lipbubbly ile imkan tanıyınız! Dudak kaleminizi dudaklarınızın dolgun görünümünü ayarlayarak çekiniz. Ardından likit Lipbubbly ruju sürünüz ve aynada ki son halinize bakınız. Dudaklarınızın dolgunluğu ve doğal görünümü ile büyülenmemeniz mümkün değil.

Lipbubbly Özellikleri

Lipbubbly özelliklerinden en belirgin olanı mat renklere sahip olması ve 24 saate kadar kalıcılık sağlamasıdır. Dudakların olduğundan daha dolgun görünmesine yarayan kozmetik bir üründür. Ekstradan dudak dolgunlaştırıcı işlemler yapılmadan bile dudakların olduğu dolgunluk çizgisinden daha dolgun dudakların ortaya çıkması konusunda son derece başarılı bir ürün olarak rağbet görüyor.

Birbirinden farklı 10 adet renge sahiptir. Bu renklerden istenilen renk üzerinde karar kılınarak tarafımıza sipariş sayısı verilebilir. Bu 10 farklı renk kadınlar tarafından en çok ilgi gören renklerden oluşur. Lipbubbly rujlar kullanıcılar tarafından olumsuz olarak değerlendirilmemiştir. Bu nedenle herhangi bir yan etkisinin olmadığı kabul edilir. Yine de makyaj ürünlerine karşı cildinde alerjik reaksiyon yaşayan kişilerin kullanmamaları önerilir.

1 kutu Lipbubbly alarak 1 aylık ruj ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Faturalı ve orijinal ürüne sahip olabileceğiniz en güvenilir adres olarak sitemizden dilediğiniz kadar ürün siparişi oluşturabilirsiniz. Yurt dışında kadınların ilgi odağı olan Lipbubbly rujlarına tanıtım amaçlı fiyatlarla sahip olmak için ürün katalogumuzu inceleyiniz!

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.