Kombi Servisi Hakkımızda

Kombi Servisi Hakkımızda

Türkiye’nin en güvenilir kombi servisi olarak uzun yıllardır başarılı şekilde taleplerinizi karşılıyoruz.  Kapsamlı sonuçlar için teknolojik alt yapımız devamlı güçlenmektedir.

Kombi servisi başvurunuzda gelişmiş çözümler sunarak kendimizi devamlı geliştirmekteyiz. Çağrı merkezi telefonumuz üzerinden 7/24 başvuru yapabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Misyonumuz

Garantili beyaz eşya kombi servisi olarak taleplerinizi aldığımız andan itibaren titizlikle çalışmaktayız. Ne tür bir problem yaşarsanız hizmetlerimizdeki yolumuzu belirleyecektir. Güncellemelerle birlikte cihaza özel müdahale yapan profesyonel ekibimiz her geçen gün daha da etkili çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kombi klima servisi olarak dinamik bir sektörün tüm gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyoruz. Hedeflerimiz sadece şu anı karşılamak değil gelecek dönemlerde de en iyi hizmetleri sürdürebilmektir. Doğru fiyatlandırma, yüksek kalite hizmet anlayışı ve benzersiz müşteri danışmanlığı çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Kombi Servisi

Kurumsal Çözümler| Profesyonel Ekip

Kurumsal değerlerimizden vazgeçmeden, eğitimli teknik personelle hareket ediyoruz. Çalışmalarımız profesyonellikten ödün vermeden gerçekleşmektedir. Yeni cihazlar ve durumlara dair eğitimlerimiz de yenilenmektedir.

1-) Kombi Servisi Bakım & Onarım

Kombilerin bakım ve onarım süreçlerinde başvurularınızı en iyi şekilde sonuçlandırıyoruz.  Oluşan kombi sorunlarında arıza kodlarına göre ilerlemekteyiz. Elektronik kart veya petek gibi bölümleri rutin olarak kontrol ettirmeniz önerilir.  Sorun her neyse o konuya odaklanmaktayız.

2-) Ekonomik Kombi Yedek Parça

Kombi, klima ve diğer beyaz eşyalarda yedek parça çözümlerini ekonomik olarak sunmaktayız. Orijinal ve orijinale en yakın ürünlerimizle yenilenmiş bir etki sağlanacaktır. Önceliğimiz tamir yapmak olduğundan kombi yedek parça konusunu sizlerle detaylı bir şekilde görüşüyoruz.

3-) Klima Montaj Onarım

Hizmetlerimiz arasında klima servisi de bulunmaktadır. Montaj uygulamalarımız, yeni klima yerleşimi olacağında öne çıkar. Onarım gerektiren durumlarda en kısa sürede yardımcı oluyoruz. Klimanızın çalışmaması durumunda ilk yönlendirmeler için de ekibimizi arayabilirsiniz.

4-) Kombi Petek Temizleme

Kombilerde petek temizliği sayesinde daha uzun vadeli cihaz elde edersiniz. Peteklerdeki tıkanmalar birçok açıdan zarar nedenidir. Isınmayan petekler nedeniyle faturalarınız çok gelirken bazen daha ciddi sorunlara neden olabilir. Peteklerin uzun süre bakım görmemesi motorunuzun yanmasına bile neden olacaktır.

5-) Klima Montaj & İç Dış Ünite

Klimalarda iç dış ünitelerin doğru yerleşimi çok önemlidir. Klima montajı yaparak yer tespiti konusunda sorunsuz bir kullanım sağlamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.