Kadınların En Çok Tercih Ettikleri Parfüm Modelleri

06.03.2018
2.432
Kadınların En Çok Tercih Ettikleri Parfüm Modelleri

Parfüm kadınların günlük hayatta kullandıkları en önemli kozmetik ürünlerden biridir. Hep söylenir, bir kadının imzası parfümüdür diye. Parfüm seçimi sizin imajınızı ve kişiliğinizi ön plana çıkaran en cezbedici ürünlerden biridir. Doğru parfüm seçmek, bedeninize göre kıyafet seçmek gibidir. Kendi bedeninize göre kıyafet seçmeniz nasıl ki sizi şık gösterecekse, doğru parfümü seçmeniz oldukça önemlidir.

Kadınların En Çok Tercih Ettikleri Parfümler

Kadınların seçtiği birçok parfüm çeşidi bulunmaktadır. Tarza göre, kokuya göre ya da bütçeye göre bu seçim değişiklik gösterir. Fakat kadınların en çok tercih ettikleri parfüm çeşitlerine gelecek olursak;

  • Şık, yoğun, ihtiraslı yapıya sahip parfümler kadınlar arasında en çok tercih edilen parfüm modellerindendir. Kadının ışığını ortaya çıkaracak aynı zamanda doğal tonlarda parfümlerden biri Giorgia Armani’dir. Bu parfüm modeli kolay kolay unutulmayacak ve akıllara kazınacak bir kokuya sahip.
  • Kadınlar arasında uzun zamandır kullanılan, Yasemin ve vanilya karışımı bir koku tonuna sahip Chanel en çok tercih edilen parfümler arasında yer almaktadır. Oldukça trend bir kokuya sahip olan Chanel, ağır kokuya sahip parfümlerden hoşlanmayanlarında ilk tercihleri arasında yer alıyor.
  • Seksi bir dokunuşa sahip olmak isteyen kadınlar özellikle özel gecelerde en çok Natalya Vodyanova Shalimar tercih etmektedir. Bu parfüm cezbedici kokusuyla adeta döndürecek. Kokunuzla hatırlanmak istiyorsanız ve akıllarda kalmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz ilk parfümlerden bir tanesi.
  • Baharatlı kokulardan hoşlanan kadınlar ise Poison marka parfüm modellerinden seçebilirler. Özellikle kış günlerinde tercih edilebileceğiniz bir parfüm olma özelliğine sahip. Şişeside oldukça şık bir görünüm sergiliyor.

Parfüm modeli seçerken dikkat etmeniz gereken konulardan biri sevdiğiniz kokuların yanı sıra yaşınızdır. Özellikle genç kızlara, ağır tonlarda parfüm seçmek yerine çiçeksi ve vanilya kokulu parfüm seçebilirler. Yine parfüm modeli seçerken günlük hayatta kullandığınız parfüm ile özel gecelerde kullanacağınız parfümün farklı olmasına özen gösterin. Özel gecelerde daha şık ve keskin kokulara sahip parfüm modelleri seçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.