Herbalife Çay Ne İşe Yarar?

Herbalife Çay Ne İşe Yarar?

Düşük kalorili  Herbalife çay ne işe yarar, içeriğinde neler vardır, hangi amaçla kullanılır. Herbalife çay hakkında tüm merak edilenleri kısaca açıklıyoruz.

Herbalife Çay Nasıl Kullanılır?

Herbalife bitkisel yoğunlaştırılmış çay, çeşitli çayları bir arada bulacağınız farklı etkili ve faydalı bir karışımdır.   İçerisinde siyah çay ve yeşil çay yanında bazı özel çiçek ve yapraklar bulunur. Bamya çiçeği, ebegümeci ve kakule yaprağı bu özel formüle ekstra güzellik ve sağlık katar. 

Bir porsiyon çay kullanımı isteğe göre sıcak veya soğuk olabilir. Kendi içim zevkinize göre seçim yaparak bu 6 kalorili çaydan tüketebilirsiniz. Suyla hazırlayacağınız bu çay, 50 mg kafein barındırmaktadır.

Günlük uygun sıvı miktarı alımınıza katkısı olan çay türlerinden limon, ahududu, şeftali ve klasik olanları alabilirsiniz.  Herbalife çay  nasıl kullanılır  diyorsanız kolayca uygulayacağınız pratik tarife değinmekte fayda var:

  • Sıcak tüketim için öncelikle bir litre su kaynatın ve bu suyun içerisine limon koyun. Dilim limonlarla bir süre beklettiğiniz suya Limonlu Bitkisel Konsantre Çay türünden ekleyerek karıştırın.  Akşam saatlerinde dinlendirici his veren bu çaydan tüketebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz diğer çay türlerini benzer mantıkla soğuk suyun içerisine ekleyerek uygulayabilirsiniz. Bir litre suya meyve eklemesi yaptıktan sonra 2 çay kaşığı ahududulu bitkisel konsantre çay eklemelisiniz. Bir parça taze nane yaprağı çaya güzel bir koku katacaktır.

Bir miktar kafein alımının ideal yollarından biri olan çay, terlediğinizde atılan suyun geri getirilmesinde etkilidir. Günde almanız gereken su miktarına ek olarak bu çaylardan seçtiğinizi güvenle içebilirsiniz.

Ürünü Kimler Kullanabilir?

Metabolizma hızı genel olarak daha yavaş olanlar, spor yapanlar, kilo verme sürecinde olan, beslenmesine önem verenler veya sadece dinlendirici bir çay isteyenler Herbalife zayıflama çayı kullanabilir. Bu çay zayıflamanıza destek olabilir ve süreçte yardımcı gibi düşünülebilir.

Gün içerisinde zararlı toksin maddelerin azalması ve kolay dışarı atılmasına destek çaylar, sindiriminize de destek bir üründür. Herbalife çay kimler kullanabilir  sorusu aslında bu açıdan toksin attırıcı etkisiyle vücudundaki toksinleri dışarı atmak isteyenler için de idealdir. Doğru kilo vermek istediğinizde beslenme programınızı doğru bir şekilde oluşturmaya ve çok su içmeye (2-3 litre, günlük)  özen gösteriniz. 

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.