Hazır Makale

03.12.2020
2.904
Hazır Makale

Profesyonel yazar ekibimizin birçok kategoride hazırlamış olduğu SEO uyumlu hazır makalelerimizle sitelerinizi yükselişe geçirebilirsiniz.

Tüm yazarlarımız firmamız tarafından eğitim verildikten sonra makale yazmaya başlar ve kaliteli içerik üretir. Hazır makale satın almak için linki tıklayarak konularımızı görebilirsiniz.

Aşağıda her konuda yazarlarımızın yazdığı referans makaleleri yayınlıyoruz. Hangi kategoriden hazır makale alacaksanız öncelikle makale kalitesini görmek için kategorilere girerek referans makalelerimizin kalitesini inceleyebilirsiniz.

Hazır Makaleler Neden Önemli?

Web siteleri güncel kalarak hit alması için açısından oldukça önemlidir. Web sitesi kurarak hem maddi olarak yatırım yaparsınız hem de zaman ve emek açısından oldukça fazla zaman harcarsınız. Bunun bir getirisi olmalı. Yoksa site sahibi olmanızın bir anlamı yok. Web sitesi yaparak para kazanma hayalinizi gerçekleştirmek için hem sitenize SEO kurallarını harfiyen uygulamanız gerekir hem de sitenizi güncel makalelerle desteklemeniz gerekir.

Bu durumda makale satın alarak ayıracağınız günlük bütçenize göre sitenize makale eklemeniz gerekir. Kimi düşük bütçesiyle günde bir adet makale ekleyerek web sitesini güncel tutarken kimi site 10 makale ekleyerek sitesini güncel tutar. Bu tamamen yapacağınız yatırım ile alakalı bir durumdur.

Özgün Makale Uzunluğu Ne Kadar Olmalıdır?

Kaliteli bir blog sitesine sahipseniz kaliteli, bilgi içeren ve uzun makaleler paylaşarak sitenizi sürekli güncellemeniz gerekir. Makalenin kelime sayısı 300 kelimenin altında olmamalıdır. 2000 kelimenin de üzerinde olmasının fazla anlamı yoktur. SEO uzmanlarının yaptığı araştırmalara göre makale 2000 kelimeye kadar ne kadar uzun ve doyurucu bilgi içeriyorsa o kadar değerlidir. Çünkü uzun makalede hem geri bağlantıları fazla olacak hem de daha fazla konuya değindiği için daha fazla anahtarda site çıktığı için değişik anahtarlardan hit gelecektir. 2000 kelimenin üzerindeki makalelerde uzunluk arttıkça getiri oranı düşmektedir. Bu nedenle 4000 kelime bir makale yerine 2000 kelime iki makale tercih etmek daha sağlıklı olmaktadır.

Makaleleri Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Web siteniz için içerik ihtiyacınız varsa ve hazır makale satın almak istiyorsanız firmamız tarafından özel yetiştirilmiş profesyonel makale yazarlarımızın hazırladığı makaleler hakkında makale satışı linkinden firmamız hakkında bilgi alabilir hazır makale fiyatlarımızı bu linkten görebilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.