Hakkımızda (Tekstil Firması )

Hakkımızda (Tekstil Firması )

Yarım asırlık tecrübemiz ile kurulduğumuz günden bu yana tekstil sektörünün nabzını tutmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli tekstil anlayışımız ile bu sektördeki ilk hedefimiz tekstil kaynaklı tüm ürünlerin sağlık kapsamında üretilmesidir. Bizler bu sektörün içerisine girerken hedeflediğimiz ‘ Giysi, sağlıktır. ‘ sloganı ile tüm alerjenleri ve insan vücuduna zararlı, kumaş üretiminde kullanılan materyallerden uzak bir üretim süreci hedefledik. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ile de geleceğe değer katmak adına, sağlıklı üretimi her zaman destekliyor ve nesiller kapsamında gerçekleşmesi için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Misyonumuz

Günlük hayatın her alanında kullanılan tekstil ürünleri gün geçtikçe sağlıksız hale geliyor. Özellikle kumaş üretiminde sağlığa zararlı maddelerin kullanımını arttırıyor. Bizler buna ‘ Dur ‘ demek için bu sektör içerisinde kendimize büyük bir yer edindik. Sektör içerisindeki bu yerimiz de tabi ki çok kıymetli müşterilerimiz sayesinde gerçekleşti. Sektöre adım attığımızdaki öncelikli hedefimiz sağlık idi. Şimdilerde gerçekleştirdiğimiz bu hedefimiz ile ülkemizde yerli üretimin önemli isimlerinden olduk.

Vizyonumuz

Sağlık misyonumuzu gerçekleştirdikten sonra vizyonumuz, ihracat alanında kendimizi geliştirmek ve özellikle hem sağlık hem kalite hem de tasarım anlamında bir moda devi haline gelmek. Ülkemizin yetiştirdiği mühendisler, tasarımcılar, boyama personelleri, terziler… Kumaşın üretiminden mağazalara gidene kadar olan tüm süreçleri bizler alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Yerli üretim ve alanında uzman, ülkesine hizmette sınır tanımayan takım arkadaşlarımız ile bizler dünya devi olmaya hazırız. Sadece sizler için…

Kurumsal Çözümler

Alanımızda bu denli büyük işler gerçekleştirmemizin en önemli sebeplerinden biri de kurumsal olarak hareket etmemiz.

Bizler ekibimiz ile müşterilerimize kurumsal yaklaşım ile eksiksiz çözümler sunuyoruz. Bu anlamda da öncelikli olarak tasarım ve istek aşamasında müşterimizin isteğinin detaylandırılmasına önem veriyoruz. Ardından planlama ve üretim sürecini sıkı bir şekilde takip ederek ortaya hedef dâhilinde ürünlerin çıkmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Ekip

Tekstil alanında her konuya hâkim, prezentabl ve profesyonel ekibimiz ile her daim en iyisiz ve en iyisi olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda ekibimiz ile birlikte kat ettiğimiz yollara baktığımızda kendimiz ile gurur duymaktayız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.