Gönül Dağı 8. Bölüm Özeti – 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

12.12.2020
1.032
Gönül Dağı 8. Bölüm Özeti – 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Cumartesi akşamlarına damgasını vuran TRT 1 Dizisi Gönül Dağı 8. Bölüm bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. 2 aydır izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide bu akşam neler olacak? Şimdiden yeni bölüm fragmanını merak eden izleyiciler Gönül Dağı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor.

Gönül Dağı 8. Bölüm Özeti

Bu akşam izleyicileriyle buluşacak Gönül Dağı 8. Bölüm özetini merak edenler için fragmandan derlediğimiz kısaca özetini anlatacağız. Gönül Dağı 8. Bölümde neler olacak?

Bir önceki bölümde Taner ve amcaoğullarının uçağı çalınmış ve bu sadece amcaoğullarını değil tüm kasabayı derinden üzmüştür. Tüm kasaba uçağı kim çaldı diye yorumlar yaparak el birliği ile uçağı aramaya başlar. Taner bir türlü Dilek’e duygularını açıklayamamıştır ama bu sefer kesin kararlıdır. Dilek’e duygularını açıklayacaktır. Peki Dilek’in bu durum için cevabı ne olacak? Veysel ve Cemile evlenecekler ama aralarında aldıkları karar nedir? Asuman kendini affettirmek için Ramazan’a bir sürpriz yapmayı planlar. Bu sürpriz ne olacaktır?

Tüm bu soruların cevabını bu akşam TRT 1 ekranlarında 20:00’de yayınlanacak Gönül Dağı 8. Bölümde izleyebilirsiniz. Şimdiden bir sonraki bölümü merak edenler Gönül Dağı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı diye araştırma yapıyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.