Gönül Dağı 10. Bölüm Özeti – 11. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

02.01.2021
1.406
Gönül Dağı 10. Bölüm Özeti – 11. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

TRT 1 ekranlarının bağımlılık yapan yapımlarından biri olan Gönül Dağı, yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki, yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak, geçen hafta neler oldu?

Gönül Dağı 11. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde de olduğu gibi izleyicileri ekranları başına kilitlemeyi alışkanlık haline getiren Gönül Dağı 11. bölüm fragmanı yayında mı sorusunun cevabı izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yerini almaktaydı. Merakla beklenen Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

İlk bölümü 17 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşan dizinin yönetmeni Yahya Samancı. Ayrıca TRT’nin vazgeçilmez dizisi önemli bir oyuncu kadrosuna sahip. Berk Atan ve Gülsüm Ali’nin başrollerini paylaştığı dizide

Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar gibi önemli oyuncular da yer almakta. 2 Ocak 2021 cumartesi günü takipçileri ile buluşmaya hazırlanan dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü seyirciler tarafından çokça beğeni toplamıştı. Peki, geçen hafta yayınlanan Gönül Dağı 10. bölüm özeti nasıldı?

Gönül Dağı 10. Bölüm Özeti

Halime ve Gülsüm, Taner ve Dilek’in durumunu içeren ciddi bir konuşma yaparlar. Döndü, Cemile’nin hamile olmasından şüphelenir. Hüseyin, Muammer’e karşı atağa geçme girişimindedir. Asuman ve Ramazan’ı bir sürpriz beklemektedir.

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü çok sevilmişti. Bakalım merakla beklenen yani bölümde Gönül Dağı bu akşam neler olacak?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.