Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

23.03.2018
6.423
Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

Kıyafet seçiminde birçok farklı alternatifi bulmak için tercih edeceğiniz kombinler sizi saatlerce bekleme derdinden kurtaracaktır. İşe giderken ya da gece dışarı çıkarken ne giyilir merak edenler için stil önerilerimizi gideceğiniz yere göre açıklamaya çalıştık.

Romantik Akşam Yemeği

Romantik akşam yemeğine jean ya da pantolonla gitmek pek yakışı kalmaz. Bu yüzden mutlaka bir elbise seçmeniz gerekir. Ancak bir tuvalet kadar göz alıcı bir parça yerine daha sade ve şık bir parça seçebilirsiniz. Marliyn Monroe tarzı bir siyah ya da kırmızı elbise, zamansız parçalar tercih ederek stilettolarınızı ve deri montunuzu çekip çıkabilirsiniz. Akşam yemeği kombinleri için genelde tek parça kıyafetlerden olan tulumları da alternatif olarak seçebilirsiniz.

Gece Kulübü

Gece kulübü için birçok farklı stil yaratabilirsiniz. Genelde parlak kumaşı olan elbiseler, payetli mini elbiseler gibi parçalar seçebilirsiniz. Ama gideceğiniz yer bir rock bar olursa daha spor ve deri detaylı parçalar tercih edebilirsiniz.

Sıradan Bir Randevu

Kıyafet modasında birçok parçanın bulunduğu ve sokak modasında tercih edeceğiniz neredeyse tüm spor kombinleri sıradan bir günde tercih edebilirsiniz. Jean ve tişört, spor eşofman ve Basic kombinleri kullanılarak içinde rahat hissedeceğiniz birçok parçayı tercih edebilirsiniz.

Düğün Dernek

Düğün dernek olaylarında ise olabildiğine özgür stiller tercih edebilirsiniz. Mesela düğünün niteliğine göre klasik bir tuvalet, basit bir abiye ya da nedimelerin tercih ettiği prenses stili olan elbiseler kullanabilirsiniz.

Vücut tipinize uygun kıyafet seçiminde abiye seçimi ya da günlük kıyafet seçimi yaparak ihtiyacınız olan kıyafetlerinizi özel günlerinize dağıtarak kısa sürede hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı seçiminizde de en doğru parçaları kullanarak kıyafetlerinizi tamamlayabilir, son olarak aksesuarlarınızı tercih edebilirsiniz.

Moda konusunda yazarlarımızın hazırlamış olduğu farklı referans makaleleri moda kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.