Tanıtım Yazısı

Evden Eve Depolama

 

Evden eve depolama hizmeti sunan firmamız depolarımızda güvenli ve sağlıklım koşularda depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz vasıtası ile evinizden en son teknolojik ambalajlama malzemeleri ile ambalajlayarak alıp depolarımıza taşınması sürecini kapsamaktadır. Bu hizmet süresince tüm aşamaları firmamız personelleri yürütmektedir.

Depolarımız her türlü eşyaların rahat bir şekilde saklanabilmesi adına farklı boyutlarda ve yüksek güvenlik ve sağlık standartlarına sahiptir. Depolarımızı kısa süreliğine kiralayacağınız gibi daha uzun sürelerde kiralayabilirsiniz. Hatta isterseniz ihtiyacınız olan eşyaları alıp kalan eşyalarınız muhafazasına devam edebilirsiniz. Kiraladığınız süre boyunca deponun kullanım hakkı size aittir. Fakat depolar hiç kimse elini koluna sallayarak girememektedir. Depo sahipleri de dahil herkes yoğun bir güvenlik çemberinden geçerek depolarına ulaşabilmektedir.

Sorunsuz Enden Eve Depolama Hizmetleri

Evden eve depolama hizmeti sunan firmamız için en önemli nokta sıfır sorun ile bu hizmetin gerçekleştirilmesidir. Telefonda bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren size en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sunmak adına her şeyi en ince ayrıntınsa kadar planlamaktayız. Öncelikli olarak ekspertiz hizmeti sunan personellerimiz depolama hizmetinin başlayacağı yaşam alanına giderek hangi eşyaların depolara götürüleceğini öğrenmektedir. Bu bilgi ışığında eşyalarınız için gerekli büyüklükteki depoyu ve nakliye aracını belirleyen personellerimiz taşıma anında ve depoya yerleştirme esnasında olabilecek olası sorunların önüne geçmektedir.

Bu sayede eşyalarınız için en uygun depo büyüklüğü seçilerek sizleri olası daha büyük depo masrafından da kurtarmış olmaktayız. Sağladığımız bu ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalar için gerekli ambarların seçimi, yeterli personel temini, yeterli deponun seçimi ve taşınması işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Depolarımız en kaliteli havalandırma sistemlerine sahiptir. Böylece asla nem ve rutubet depolarımızda bulunmamaktadır. Ayrıca belirli periyotlarda depolarda rutubet ve nem ölçümü en son teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Olası sorunlarda hemen müdahale edilmektedir. 24 saat güvenliğin sağlandığı depolar eşyalarınız için ev konforu ve güvenini fazlasıyla sağlamaktadır.

Evden eve depolama hizmetini profesyonelce sağlayan ekiplerimiz depolama hizmetinin bittiği tarihte sizin bize belirttiğiniz adrese eşyalarınız yine aynı dikkat ve önemde getirilmektedir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close