Duvarların Dili Olsa…

12.10.2018
2.181
Duvarların Dili Olsa…

Mekanlarda dikkat çeken resim ya da çerçevelerden sonra şimdi de gitarlar, bisikletler ve mutfaklar söz konusu olduğunda da tencere ve tavalar moda haline geldi.

Mutfaklarda hem komik hem de estetik görünen bu uygulamalar tencere ve tavaların, kaşık ve kepçelerin mekana hareket katmasını sağladığı gibi bu ürünlerin yerleştirilmesi için de pratik seçimler olmaktadır. Duvar dekorasyonu gerçekten de dikkate alınması gereken bir konudur. Özellikle salonlarda ve göz önünde olan mekanlarda bulunan manzara görselleriyle görmeye alışkın olduğumuz duvarlarda, çok farklı stilleri yansıtabilir, evinize tarz katabilirsiniz.

Afrika Sepetleri

Hasır sepetleriyle meşhur Afrikaya özgü bu ürünlerin değişik boyutlarını kullanacağınız duvarlarınız, egzotik ev dekorasyonunuz varsa oldukça etkileyici halde gelecektir. Birkaç mandala temalı ev tekstil ürünüyle birlikte yakışıklı duracak olan bu dekorasyonu küçük salonunuzu sevimli hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Kullanılmayan Antikalar

Bisikletten gitara, daktilodan 3 boyutlu hayvan figürlerine kadar birçok farklı temayı evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle eskicilerde bolca bulacağınız bu ürünler sayesinde evinize hareket katabilirsiniz.

Işıklı LED Lambalar

Özellikle Unicorn figürlerle dikkat çeken ışıklı LED lambaların renkli seçenekleri, isim ya da harf temalı modelleri de duvar dekorasyonu için kullanılabilir. Bu yıl tipografik temaların moda olduğu dekorasyonda özellikle mesaj vermeyi sevenler için ideal ürünler bulunabilir.

Kullanışlı Raflar

Kullanışlı raf modelleri tercih edenler için duvarlar vazgeçilmez alanlardır. Özellikle asimetrik olan duvar raflarının dikkat çekici özellikleriyle etkileyici bir biblo köşesi ya da kitap köşesi yaratabilirsiniz. Renk olarak beyaz dışında farklı renkleri tercih ederek oldukça baştan çıkarıcı bir stilin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Fiyat açısından bütçenize uygun birçok alternatif bulacağınız duvar dekorasyonu ürünleri için antika pazarlarını ziyaret etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.