Bebeğini 6 Bin Liraya Sattı!

06.03.2018
1.569
Bebeğini 6 Bin Liraya Sattı!

Adana’da meydana gelen olayda 17 yaşındaki kız bebeğini 6 bin liraya sattı. Bebek doğana kadar alıcı ailenin yanında yaşayarak fark edilmemesini sağladı.

Henüz 17 yaşında olan B.Ö. isimli genç kız Adana’dan Antalya’ya çalışmak için gitti ve burada bir kişiye âşık oldu. İlişkilerinin ilerlemesi ile ilişkiye giren B.Ö. bu ilişkiden hamile kaldı. Hamile kaldığını Adana’ya geri döndüğünde öğrenen genç kız bebeği doğurup satmaya karar verdi. Bunun için ise 14 yıllık evli olan ve çocukları da olmayan bir aileyi seçen B.Ö. hamilelik sırasında fark edilmemek için de bu ailenin yanında kaldı.

6 Bin Lira Veremedi

14 yıllık evli olan çiftin maddi durumunun yetersiz olması 6 bin lira vermelerine engel oldu. Bunun üzerine sinirlenen B.Ö. her fırsatta parasını almak için tehditler savurdu. Tehditler karşısında bunalan aile ise dayanamayarak polise ihbarda bulundu. Ardından da polis karı kocayı, genç anneyi ve çocuğunu gözaltına aldı. Bebek, sevgi evleri kurumuna teslim edilirken karı koca ve genç kız hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifadeleri alındı ve ardından da serbest bırakıldılar.

Bebeğini satmaya çalışan 17 yaşındaki anne de yaşının küçük olması nedeniyle sevgi evlerine gönderildi. Bundan sonra devlet kontrolünde hayatını devam ettirecek genç annenin bebeğini satmaya çalışması ise akıllara durgunluk verdi. Antalya’da yaşayan ve çocuğun babası olduğu iddia edilen kişinin ise kim olduğu henüz bilinmiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.