Azar Görüntülü Konuşma Proğramı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Azar Görüntülü Konuşma Proğramı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Mekan sınırlaması olmadan yeni insanlar ile tanışmanızı, sohbet etmenizi ve arkadaşlık kurmanızı sağlayan Azar görüntülü konuşma programı ile 200’e yakın ülkeden kişi ile eşleşebilir ve sohbet edebilirsiniz. Sayısız eşleşme gerçekleştirebileceğiniz Azar ile pek çok ülkeden pek çok kişi ile iletişime geçebilir; arkadaşlık kurabilirsiniz. Google Play ve App Store’da 100 milyondan fazla kişinin indirdiği bir uygulama olarak Azar görüntülü konuşma, ön plana çıkan ve pek çok kişinin kullandığı bir program olarak göze çarpmaktadır. Sosyalleşmek ve kaliteli zaman geçirmek isteyen kişilerin 1 numaralı olan Azar görüntülü konuşma programını Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Azar Görüntülü Konuşma Nedir?

Eğer Azar programı nedir diye merak ediyorsanız; azar görüntülü konuşma, sizi mekan sınırlaması ve saat sınırlaması olmadan pek çok kişi ile eşleşerek sosyalleşmenizi, kaliteli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Eşleşmeleriniz, hobileriniz, ortak noktalarınız olan insanlar ve istediğiniz cinsiyet ve sohbet etmek istediğiniz bölgelere göre belirlenmektedir. Böylece anlaşabileceğiniz ve ortak paydada buluşabileceğiniz kişiler ile iletişim kurmanızı sağlayan nadir ve güvenilir uygulamalardan birisidir.

Azar Görüntülü Konuşmanın Avantajları

Azar görüntülü konuşma pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Azar chat programını indirmeyi düşünüyor ama kararsız kalıyorsanız aşağıdaki avantajlara göz atmanızı şiddetle öneririz:  

  • Sohbet etmek istediğiniz cinsiyette kişiler ile sohbet etmenizi sağlayan Azar ile istediğiniz cinsiyette ve istediğiniz bölgede yer alan insanlar ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Eşleşme yaparak arkadaşlık kurduğunuz kişiler ile mesajlaşmanızı ve arkadaşlarınız ile video arama gerçekleştirmenizi sağlayarak arkadaşlarınız ile bağınızın kopmamasını sağlar.
  • Yabancı dil konusunda sıkıntı çekiyorsanız; bu konuda çekinmenize hiç gerek yok. Farklı bölgelerde yaşayan insanlar ile iletişime geçmek istemenizi anlayan program kurucuları, Azar programına anlık çeviri özelliği getirerek farklı dilde konuşan kişiler ile kolayca birbirinizi anlamanızı sağlamaktadır.
  • Sizin tercihlerinize göre eşleşme yapan program keşfet & bağlan özelliği ile temelinde işlemektedir. Böylece internet bağlantısı kurarak ister mobil internet ister kablosuz ağ bağlantısı ile eşleşme yaptığınız insanlar ile görüntülü konuşmanızı sağlamaktadır.
  • Yüz tanıma teknolojisinin uygulandığı Azar görüntülü konuşma ile görüntülü sohbet ettiğiniz sırada istediğiniz filtreleri, ektikonları ve kostümleri kullanarak sohbetinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Azar Görüntülü Konuşma Nasıl Kullanılır?

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Azar görüntülü konuşma uygulaması, basit birkaç adımı izlemeniz ile kolayca kullanabileceğiniz bir programdır. Programı kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilir; milyonlarca kişi ile eşleşme gerçekleştirerek kaliteli, keyifli, özgün vakit geçirebilirsiniz:

  1. Programı İndirme

Uygulamayı kullanabilmeniz için Azar indir ile Azar görüntülü konuşma uygulamasını indirmeniz gerekmektir. Bunun için ios işletim sistemi kullanıyorsanız; Azar görüntülü konuşma programını App Store üzerinden; android işletim sistemini kullanıyorsanız Azar görüntülü konuşma uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama çok büyük boyutta olmadığı için telefonunuzu kasmayacak ve telefonunuzda çok yer kaplamayacaktır.

  1. Programa Kaydolacağınız Platformu Belirleyin

Azar görüntülü konuşma uygulamasını indirmenizin ardından programı çalıştırarak; uygulamaya kaydolacağınız platformu belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için sosyal medya hesaplarınız olan Facebook gibi uygulamalarınızı kullanabileceğiniz gibi mail adresiniz ile de Azar görüntülü konuşma uygulamasına kaydolabilirsiniz.

  1. Bilgilerinizi Doldurun

Azar görüntülü konuşma programına kaydolacağınız platformu belirlemenizin ardından; Azar görüntülü konuşma uygulaması sizin birtakım bilgilerinizi isteyecektir. Bunun için cinsiyetinizi, yaşınızı ve istenen diğer bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgilerin yanı sıra hobileriniz hakkında da bilgi almak isteyen Azar görüntülü konuşma uygulaması bu bilgiler ile size eşleştirme yapacağı kişileri bulmaktadır.

  1. Ekranınızı Kaydırın

Azar görüntülü konuşma uygulamasında bilgilerinizi doldurduktan sonra, sıra sohbete bağlanmanıza gelmiştir. Bunun için ekranınızı kaydırmanızı isteyen Azar görüntülü konuşma uygulaması ile görüntülü sohbet edeceğiniz platforma bağlanırsınız.

  1. Ekstra Özellikler için VIP Üyelik Gerçekleştirin

Azar görüntülü konuşma programı, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ancak ekstra özelliklerden faydalanmak istiyorsanız; belirli bir ücret ödeyerek VIP üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Örneğin; uygulamada sadece ön kamerayı kullanabilirken; VIP üyelik gerçekleştirmenizin ardından arka kamerayı da kullanabilirsiniz.

Azar’ın Diğer Sohbet Programlarından Farkı

Diğer sohbet programları, Azar video chat programının aksine sınırlı kullanım sağlayarak; dilediğiniz bölgeden kişiler ile iletişim kurmanızda; dilediğiniz paylaşımları gerçekleştirmenizde sorun çıkarabilmektedir. Azar görüntülü konuşma programının diğer sohbet programlarından farkları arasında öncelikle; görüntülü sohbet gerçekleştirirken herhangi bir mekan sınırlaması olmadan sohbet etmenize olanak sağlaması yer almaktadır.  Bunun dışında yine anında çeviri özelliği ile Azar görüntülü sohbet aynı dili konuşmadığınız ve yabancı dili anlamakta sıkıntı çektiğiniz durumlarda sizin diğer dili konuşan yabancılar ile kolayca iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Yine bölge ve cinsiyet sınırlamaları ile dilediğiniz cinsiyetten ve bölgeden kişiler ile eşleşme gerçekleştirmenizi sağlayarak; istediğiniz nitelikleri taşıyan kişiler ile iletişim kurmanızı sağlar. Kostüm, ektikon ve filtre özellikleri ile sohbetinize ayrı ve neşeli bir hava katmak istediğiniz eğlenceli paylaşımlar gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.