Akıncı 1. Bölüm Özeti – Akıncı 2. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

01.01.2021
855
Akıncı 1. Bölüm Özeti – Akıncı 2. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

ATV ekranları yeni bir dizisini izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Merakla beklenmekte olan dizinin ilk bölümü bu akşam yayınlanıyor.

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV, yeni bir proje ile izleyiciyi buluşturacağını açıkladığı günden bugüne kadar Akıncı 2. bölüm fragmanı yayında mı sorusu akıllarda yer edinmişti. Bugüne kadar onlarca ölümsüz eseri Türk televizyon tarihine kazandırmayı başarmış olan ATV, şimdi de yeni bir proje ile akıllara kazınmak ve izleyicinin gönlüne taht kurmak istiyor.

Yeni yılın ilk gününde izleyicisine güzel bir yeni yıl hediyesi yapmak isteyen ATV, aksiyon türünde bir diziyi ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Akıncı 1. bölümün yayınlanmasına sayılı saatler kala, yapım şirketi daha fazla izleyicileri bekletmemek adına Akıncı 1. bölüm fragmanını yayınladı.

Şimdiden büyük bir merak, ilgi ve heyecan oluşturan Akıncı dizisinin yapım şirketi NTC Medya iken yapımcısı Mehmet Yiğit Alp. Yönetmenliğini Veli Çelik’in yaptığı dizinin senaristi ise Hakan Kandal. Akıncı dizisi bugüne kadar pek çok başarıya imza atmış bir ekip çalışmasını içermekte.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizinin oyuncu kadrosu ile oldukça tanıdık. Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin gibi isimler dizinin başrol oyuncularını oluşturuyor.

Fragmanda yer alan sahneler şimdiden izleyicinin merakını uyandırmış durumda. Akıncı 1. bölüm fragmanı aksiyon sahneleri pek çok kesimin ve otoritenin dikkatini çekmeyi başardı. Bakalım Akıncı bu akşam neler olacak?

Akıncı 1. Bölüm Özeti

Akıncı suç dünyasının büyük örgütüyle mücadeleye girmiş ve İstanbul’da yapılacak silah teslimatının önüne geçmek için harekete geçmiştir. Akıncı suç örgütünün Türkiye ayağını ortaya çıkarmaya kararlıdır. Orhan Akıncı için istihbari öneme sahip bilgileri elde ederek yardımcı olmaktadır.

Gazeteci Nergis Emiroğlu 3 yıldır akıncının kimliğini ortaya çıkarmak için mücadelesini südürmektedir. Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’da Akıncıyı yakalayarak adalete teslim etmek istemektedir. Komiser Cüneyt Akıncı dosyasında yer almak için İstanbul’a davet edilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.